SPIKERZY

Przedstawiamy pierwszego Naszego speakera Akira Nitsche specjalistka PMU z ponad 17-letnim doświadczeniem mieszkającą w Belgii. Akira jest międzynarodową mistrzynią, ekspertką od pigmentologii i pionierką chemii pigmentów. Odkryj unikalny naukowy wykład: “The Science behind your PMU Art”- “Nauka ukryta w sztuce Pmu” przekrocz podstawy i poznaj najnowsze tajniki pigmentologii. Tego jeszcze nie było na scenie polskiego PMU. Przygotuj się na pogłębienie wiedzy o chemii pigmentów ,optyce kontra kolor w skórze oraz ewolucji molekuł w ciele ludzkim i wiele więcej!

Natalia Teodora Draghici, doświadczona specjalistka w dziedzinie makijażu permanentnego, pełni zaszczytne funkcje w rumuńskich stowarzyszeniach branżowych oraz jest założycielką ADERA. Jej głęboka wiedza i niezłomne zaangażowanie wciąż inspirują innych do ciągłego doskonalenia się. Specjalizuje się w usuwaniu makijaży permanentnych i tatuaży, uważając, że opanowanie tej techniki jest kluczowe, podobnie jak perfekcjonizm w ich tworzeniu. Jej metody, zwłaszcza z użyciem igieł magnetycznych, są owocem ciągłych badań i doskonalenia, mając na celu osiągnięcie jak najlepszych wyników. Jej nieustające dążenie do doskonałości definiuje jej usługę, kierując się kreatywnością, integralnością i niesłabnącym oddaniem. Bądź z nami na pmugold i zobacz wykład na temat innowacyjnego usuwania makijaży permanentnych i tatuaży z użyciem działania magnetycznego.

Przedstawiamy kolejnego Prime Speakera Veronikę Fleiser! Veronika Fleiser jest założycielką Fleis Academy w Czechach i autorką wielu technik pigmentacji, takich jak „Nude Lips”, „Smokey Eyes” oraz „Powder Stroke Brows”. Veronika jest uznaną ekspertką w branży PMU, a jej prezentacja na PMU Gold będzie dotyczyć autorskiej techniki pigmentacji powiek - Smokey Eyes®, zapewniającej doskonałe efekty. Kreska w kilku kolorach brązu- lekka i miękka. Nowoczesność i Natura.

To niekwestionowana gwiazda świata PMU. Z tytułem Międzynarodowej Mistrzyni Makijażu Permanentnego w kategorii Master Brows PMUGold 2019, jest naszą Dumą i Diamentem PMUGold Championship. Przez lata zdobywała liczne wyróżnienia za doskonałość swojej pracy i jest cenioną prelegentką, jurorką oraz artystką na globalnej scenie PMU. W ciągu dekady pracy z klientkami Anna wykonała tysiące pigmentacji, co doprowadziło ją do stworzenia własnej autorskiej techniki - Powder&Ombre Brows. Jej szkolenia przyciągają tysiące artystów z całego świata, którzy chcą poznać tajniki tworzenia idealnie puszystych brwi. Jako trener i człowiek Anna kocha ludzi i pozytywną energię, którą może dzielić się i czerpać od innych. Jej nieustająca pasja do PMU oraz dążenie do wsparcia innych uczyniły ją niezwykle cenioną postacią w świecie makijażu permanentnego. Nie przegap okazji, aby być z nami podczas Pmugoldconference i poznać wspaniałą Annę Mrowiec osobiście. Podczas konferencji Anna podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat Powder&Ombre Brows oraz świadomej pigmentacji.

Jest uznawana za mistrzynię sztuki pigmentacji ust. Jej prace to fenomen. Pochodzi z Ukrainy, jest nie tylko twórczynią przełomowych pigmentów NUDE BLUSH, ale także organizatorką prestiżowego wydarzenia WULOP UKRAINE. Mieszka i pracuje w Kijowie. Jej talent jako międzynarodowej trenerki, prelegentki i jurorki jest niezaprzeczalny. Jej wyjątkowa technika pigmentacji ust zapewnia nasycony kolor, który nie potrzebuje korekty. To zdecydowanie prezentacja, na którą czekaliśmy!” Pierwszy raz w Polsce i na scenie PMUGOLD.

Poznaj kolejnego Naszego prelegenta : Dominikę Beatę Rzepkę – FUERTEFELIZ, specjalistkę PMU o międzynarodowej renomie! Specjalizuje się w pigmentacji ust i brwi, a jej prace są rozpoznawalne na całym świecie. Jurorka i sponsor w konkursach PMU, speaker na kongresach. Jej innowacyjne metody pigmentacji, jak “Just Kiss Me”, biją rekordy popularności. Uhonorowana wyróżnieniem „Pro Artist” i członkini AIPUMA. Dzieli się swoimi trikami na idealną fotografię w postach i webinarach. Dodatkowo jest specjalistką w prowadzeniu social media dla branży beauty. Podczas pmugold na scenie głównej podzieli się swoimi tajnikami jak prowadzić własny funpage. Zapraszamy na wykład Dominiki pt.“Zbuduj Instagram” .

Kobieta sukcesu, która swoją determinacją i pasją zbudowała markę Swederm, cenioną na rynku kosmetycznym zarówno w Polsce, jak i za granicą. Jako założycielka i właścicielka Swederm, już od 20 lat buduje i realizuje swoje plany i marzenia. Jej innowacyjne podejście do kosmetologii, oparte na wykorzystaniu naturalnych składników i zaawansowanych technologii, zaowocowało stworzeniem produktów, które zdobywają uznanie klientów i ekspertów. Beata Kulbikowska jest przykładem, że dzięki ciężkiej pracy, wizji i zaangażowaniu można osiągnąć znaczący sukces w branży kosmetycznej,dlatego na scenie przedstawi Wam temat: “Never Stop Dreaming”. Motywacyjny wykład poparty doświadczeniem. Marka Swederm postanowiła objąć patronat i zostać głównym sponsorem Pmugoldconference 2024. Czujemy się zaszczyceni i bardzo dziękujemy.

Linergistka z imponującym 3-letnim doświadczeniem w makijażu permanentnym i 6-letnim stażem w branży beauty, jest prawdziwą gwiazdą w świecie PMU. W ciągu zaledwie 3 lat pracy z PMU, znalazła się na podium mistrzostw makijażu permanentnego, aż 6 razy! Jej osiągnięcia to prawdziwa pochwała dla jej talentu i determinacji. Zdobyła podwójne podium na 1. i 2. miejscu w kategorii brwi i ust w mistrzostwach PMU GOLD, a także zasłużyła na nagrodę specjalną “Best of the Best Lips 2023”. Dodatkowo, Agnieszka zajęła pierwsze miejsce w kategorii brwi i ust w mistrzostwach PMU Mistrzostwa online w roku 2023. Nie można też pominąć jej drugiego miejsca na podium w kategorii ust w mistrzostwach PMU Mistrzostwa w roku 2022 oraz trzeciego miejsca w kategorii brwi w mistrzostwach PMU GOLD w roku 2022. Z powodzeniem zarządza swoim salonem w Gdyni, gdzie wraz z 4-osobowym zespołem specjalistów świadczy usługi na najwyższym poziomie, z pasją i zaangażowaniem, które przyciąga klientów. Zapraszamy na pokaz na żywo pigmentacji ust Agnieszki podczas Pmugold: Sensual Lips Art.

To nie tylko pasjonatka, ale również doświadczona profesjonalistka branży PMU. Od 2004 roku związana z kosmetyką, a od 2018 roku specjalizuje się w makijażach permanentnych, stawiając na doskonałość i precyzję. Jej osiągnięcia mówią same za siebie – liczne tytuły mistrzowskie, wyróżnienia oraz prestiżowe nagrody potwierdzają niezwykły talent Marzeny. Jest nie tylko mistrzem w kategorii kreski cieniowanej, ale także zdobyła tytuł w kategorii ust oraz brwi na renomowanych mistrzostwach w kraju i za granicą. Ponadto Marzena to nie tylko artystka, ale również trenerka i juror wielu prestiżowych wydarzeń związanych z PMU. Jej wiedza i doświadczenie uczyniły ją niekwestionowanym autorytetem w branży.Nie przegapcie okazji, by poznać tę wyjątkową artystkę i podziwiać jej niezrównane umiejętności podczas PMU Worlds Masters Show!

To niezwykle utalentowana i uznana specjalistka w branży makijażu permanentnego. Założycielka certyfikowanej placówki szkoleniowej w Zielonej Górze. Jej pasja i zaangażowanie w sztukę tworzenia piękna przyniosły jej liczne osiągnięcia na arenie międzynarodowej. Ilona zajęła drugie miejsce w prestiżowych mistrzostwach Międzynarodowych “PMU Gold” w 2023 roku, w technice Master of Hairstroke, co potwierdza jej doskonałą wprawę i umiejętności artystyczne w tej technice. Dodatkowo, zdobyła drugie miejsce w Półfinałach Mistrzostw Świata w Makijażu Permanentnym WULOP w 2022 roku oraz trzecie miejsce w 2021 roku. Jako prelegentka na konferencjach branżowych oraz członek jury mistrzostw międzynarodowych, Ilona dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi profesjonalistami, inspirując ich do dalszego rozwoju. Jest autorką własnej techniki SENSUAL BROWS. Ilona Grzegorzewska to prawdziwy mistrz w swoim fachu, który nieustannie dąży do doskonałości i podnosi poprzeczkę dla całej branży. Zapraszamy na pokaz pigmentacji na żywo Ilony w autorskiej technice włosa.

To prawdziwa gwiazda makijażu permanentnego, która na co dzień mieszka i tworzy w malowniczej Holandii, gdzie prowadzi swoją własną Akademię PMU. Jest ekspertką w pigmentacji brwi i ust oraz zdobywczynią międzynarodowego tytułu „Pro Artist”. Ale to nie koniec jej osiągnięć! Jako speaker i juror na kongresach makijażu permanentnego, Nicolletta przekazuje swoją wiedzę z pasją i zaangażowaniem, inspirując zarówno swoich studentów, jak i branżę jako całość. Jej talent i determinacja zaowocowały pucharem na Międzynarodowych Mistrzostw PMU Gold, a teraz, jako speaker na PMU GOLD 2024, ma zaszczyt zaprezentować swoją najnowszą technikę pigmentacji: Soft Teddy Brows! Nie możemy się doczekać, aby obejrzeć ten wspaniały pokaz pigmentacji podczas PMU Gold Conference 2024.

To nie tylko certyfikowana linergistka i licencjonowany trener PMU, ale także założycielka renomowanej firmy THE LAB PMU. Jej pasja do makijażu permanentnego widoczna jest w każdym szczególe, co sprawia, że jest wielokrotną finalistką ogólnopolskich mistrzostw w tej dziedzinie. THE LAB PMU to nie tylko marka PMU , to szereg innowacji w świecie makijażu permanentnego. The Lab PMU stworzy wyspę innowacji podczas Pmugold ,dzięki czemu będziecie mogli poznaj jej jakość. Podczas prezentacji Klaudia Kita skupi się na technice SOFT OMBRE BROWS - krótkim czasie pracy, spójności z anatomicznym łukiem, pięknym wygojeniu oraz przewidywalnym zachowaniu koloru po czasie. To niezwykle ciekawe zagadnienie dla wszystkich zainteresowanych makijażem permanentnym. Nie przegap tej unikalnej okazji, aby poznać tajniki tej techniki od eksperta w dziedzinie!