5th

SPIKERZY

Elena NIkora

Ekspert mikro-pigmentacji z ogromnym, 14-letnim doświadczeniem. Linergistka, neopsycholog . Od 10 lat występuję jako speaker na scenach światowych PMU. Wystąpiła na ponad 50 kongresach PMU. Juror światowy PMU. Autorka wielu technik w PMU. Współautorka największej książki z makijażu permanentnego “Pernament Makeup The Essential Steps To Become An Artist”. Od 12 lat współpracuje z marką MT DERM GmbH.

Andrea Calubini

Międzynarodowy TOP trener Microbladingu i PMU. Zdobywca złotego medalu w kategorii Microblading (Kijów 2017 r.). Międzynarodowy prelegent na kongresach we Włoszech, Estonii, Wietnamie i Filipinach. Założyciwl „Andrea Calubini Academy”. Specjalista w hiperrealistycznych technikach pmu. Autor opatentowanych przez siebie metod: Silk Brows oraz Revitalips. Podczas PMU Gold przedstawi technikę pigmentacji ust - Revitalips, dostosowaną do męskiego świata, bez konturową i bez znieczulenia.

Alla Romazanova

Mistrzyni makijażu permanentnego od 2001 roku. Założycielka stowarzyszenia makijażu permanentnego na Białorusi. Specjalistka w pracy z defektami skóry oraz medyczną pigmentacją. Najlepsza na świecie w pigmentacji areoli. Podczas PMU Gold wystąpi z tematem “Pomoc kobietom po onkologicznym leczeniu piersi” - Areola Pigmentation.

Alex Mayil

Założycielka i właścicielka “A CLASS Beauty & PMU Academy” w Londynie. W “A CLASS” szkolą się studenci z całego świata. Alex Mayil to wysokiej klasy specjalistka nowoczesnych technik pigmentacji. Zaprojektowała własną linię pigmentów PM @aclasspigments. Autorka pięknej techniki pigmentacji ust “Satin Lips”. Organizatorka konferencji WULOP UK i PMU LONDON UK. Podczas PMU Gold przedstawi technikę pigmentacji ust – Satin Lips.

Oksana Martynenko

Znana na całym świecie ekspertka makijażu permanentnego. Autorka szkoleń i unikalnej techniki pigmentacji brwi – CSHMR, technika włoskowa. Technika ta pozwala na osiągnięcie perfekcyjnego efektu już od pierwszego zabiegu poprzez uzyskanie efektu gęstych i puszystych brwi, które są właściwie nowoczesnym trendem naszych czasów. Światowej sławy mistrzyni PMU. Będąc rozchwytywanym nauczycielem i mentorem w dziedzinie makijażu permanentnego, a także stałym prelegentem większości dużych kongresów i konferencji, Oksana nigdy nie zapomina o drugiej ważnej części swojego życia zawodowego – praktyce. Praktyka i ciągłe doskonalenie umiejętności jest integralną częścią jej codziennego życia, co zasadniczo zwiększa zakres i jakość wiedzy, którą jest w stanie przekazać swoim uczniom. Twórca oraz producent maszyn PMU, igieł i pigmentów. Podczas PMU Gold przedstawi technikę pigmentacji brwi – CSHMR.

Olena Yantsova

Założycielka Akademii Urody Olena Yantsova. Profesjonalistka w bezpiecznej mikro-pigmentacji i Bio Tatuażu. Specjalizuje się również w usuwaniu i naprawianiu nieumiejętnie wykonanych pigmentacji. Bogate doświadczenie trenerskie zdobyła współpracując z licznymi instytucjami szkoleniowymi w Polsce i zagranicą. Ambasadorka i Certyfikowany Trener międzynarodowej marki TINEL.

Aleksandra Wąsik

Międzynarodowy mistrz i mówca konferencyjny. Autorytet branży PMU, która wielokrotnie zdobywała podium startując w mistrzostwach Polski i International, a od 7lat zasiada z drugiej strony i sędziuje na mistrzostwach w Polsce i na świecie.Wielokrotnie prowadziła wykłady na międzynarodowych i polskich konferencjach PMU (Dominikana, Hongkong, Salt Lake City, Arizona, Londyn, Las Vegas ). Bohaterka książki ,,Sukces jest kobietą". Zdobywczyni tytułu Pro Teacher. Twórca markiFashion Brows. Prowadzi roczną szkołę Exclusive Fashion Brows Academy gdzie zajęcia prowadzi jej Team trenerski. Od wielu lat z powodzeniem szkoli kursantówna calym świecie.

Yulianna Druzhinina

Mistrzyni świata Makijażu Permanentnego. Yulianna jest TOP trenerem PMU na Ukrainie i świecie. W 2018 roku zdobyła puchar świata w kategorii Tytan PMU w Kijowie. Jest założycielką Akademii PMU oraz producentem pigmentów i aparatów PMU. Prekursorka pigmentacji brwi w technice pudrowej. Międzynarodowa mistrzyni, speaker. Sędzia “EXPERT GURU”. Autorka techniki “Elite Gradient”, “Realism Flat”.

Viktoria Kushnir

Mistrz PMU z 7-letnim doświadczeniem. Mistrzyni Świata WULOP 2023 (Ombre). Założycielka szkoły Permanent.by.Kushnir. Speaker i Juror na wielu konferencjach międzynarodowych.

Iwona Donarska

Jako pierwsza Polka w historii stanę ła na podium podczas Mię dzynarodowych Mistrzostw PMU we Lwowie, zdobywają c tytułu Mię dzynarodowego Mistrza PMU. Prelegentka, Speakerka na mię dzynarodowych konferencjach pmu (Włochy, Ukraina, Rosja, Gruzja, Niemcy, Estonia, Grecja, Wietnam). Jurorka podczasMię dzynarodowych Mistrzostw PMU. Autorka wielu publikacji w czasopismach branż owych. Organizatorka wielu warsztató w, pokazó w, szkoleń i Masterclass z mię dzynarodowymi Mistrzami ś wiata pmu. W 2018 roku postanowiła zrobić coś wię cej dla polskichlinergistek i linergistó w. Zorganizowała PMUGOLD Conference - pierwszą Mię dzynarodową Konferencję PMU wraz z Mię dzynarodowymi Mistrzostwami PMUGOLD.Tym razem wystąpi nie tylko w roli Organizatora, ale także jako speaker.

Anna Oszajca

Trenerka marek osobistych, video mobile marketingu i autoprezentacji medialnej. Założycielka Akademii Medialnej, w której kształci i rozwija mentalność do kreowania wizerunku w mediach społecznościowych. Ania nadaje osobom osobowość medialną. Pokazuje, jak wydobyć swój indywidualny charakter, kreować wartościowe treści i występować publicznie, żeby inni chcieli to oglądać, a następnie kupować właśnie od Ciebie.

Nataliya Dolgopolova

Nataliya Dolgopolova-międzynarodowa trenerka pmu . Właścicielka i główna trenerka w znanej w Izraelu Akademii Makijażu Permanentnego. Ceniona Jurorka podczas międzynarodowych i światowych mistrzostw makijażu permanentnego. Specjalistka w usuwaniu makijażu permanentnego za pomocą lasera i removerów. Autorka i producentka linii pigmentów NDpigments. Wykładowca na międzynarodowych scenach pmu. Organizatorka konferencji pmu w Izraelu.

Założycielka Fleis Academy - akademii makijażu permanentnego z siedzibą w Czechach. Uznana na całym świecie autorka kilku technik pigmentacji (chronionych znakiem towarowym PMU), takich jak Nude Lips, Smokey Eyes i Powder Stroke Brows. Znana w branży PMU z bardzo zaawansowanej wiedzy z zakresu pigmentologii. Jako speaker podróżuje po świecie (Europa, USA, Indonezja, Azja) prezentując swoją wiedzę i umiejętności na międzynarodowych konferencjach PMU. Juror światowy PMU. Podczas PMU Gold przedstawi swoją autorską technikę pigmentacji powiek - Smokey Eyes®, która nastawiona jest na uzyskanie jak najlepszych wygojonych efektów.