PMU Gold Conference po raz pierwszy odbyło się w 2018 roku w Gdyni. Konferencja odbiła się szerokim echem w kręgach branży PMU, gromadząc największych mistrzów makijażu permanentnego. PMU Gold Conference jest największym i najważniejszym wydarzeniem PMU nie tylko w Polsce północnej, lecz także w kraju. Dewizą towarzyszącą tworzeniu tego wydarzenia jest JAKOŚĆ I DBAŁOŚĆ o usługi PMU w Europie oraz upowszechnianie dobrych praktyk makijażu permanentnego na najwyższym, mistrzowskim poziomie.

Kolejna, piąta edycja PMU Gold Conference odbędzie się w dniach 11-13 maja 2023 w Hotelu Courtyard by Marriott Gdynia.

Wśród zaproszonych prelegentów znajdą się najwięksi mistrzowie PMU z kraju i Europy, m.in.: Yulianna Druzhinina, Elena Nikora, Alla Romazanova, Oksana Martynenko, Aleksandra Wąsik, Olena Yantsowa, Andrea Calubini, Viktoria Kushnir, Alex Mayil.

"Niech wiedza, przyjaźń oraz mądrość, jakie popłyną od międzynarodowych mistrzów PMU podczas tej konferencji, zaowocują nową jakością Waszej pracy i mnóstwem zakochanych w Waszej pracy Klientek". 

Założycielka, akredytowanej przez MEN placówki – Permanent Makeup Academy Iwona Donarska, w której od 2017 prowadzi szkolenia z nowoczesnych technik pigmentacji brwi, ust i powiek.
Jako pierwsza Polka w historii stanęła na podium podczas Międzynarodowych Mistrzostw PMU we Lwowie, zdobywając tytułu Międzynarodowego Mistrza PMU.

Prelegentka, Speakerka na międzynarodowych konferencjach pmu (Włochy, Ukraina, Rosja, Gruzja, Niemcy, Estonia, Grecja, Wietnam). Jurorka podczas Międzynarodowych Mistrzostw PMU.
Autorka wielu publikacji w czasopismach branżowych.

Ambasadorka włoskiej marki Dermatek, która na polskim rynku zadebiutowała w 2018 i od razu skradła serca wielu linergistkom. Główny trener i dystrybutor produktów do depigmentcji nieudanych makijaży permanentnych – Pigment Killer oraz IQ Remover.

Organizatorka wielu warsztatów, pokazów, szkoleń i Masterclass z międzynarodowymi Mistrzami świata pmu. W 2018 roku postanowiła zrobić coś więcej dla polskich linergistek i linergistów. Zorganizowała PMUGOLD Conference – pierwszą Międzynarodową Konferencję PMU wraz z Międzynarodowymi Mistrzostwami PMUGOLD. Za Nami już cztery edycje tego prestiżowego wydarzenia. A przed Nami kolejna, jubileuszowa edycja.

Tym razem w zmienionym /odświeżonym formacie.