PMU GOLD

PMUGoldConference po raz pierwszy odbyła się w 2018 roku w Gdyni. Konferencja odbiła się szerokim echem w kręgach branży PMU gromadząc największe sławy i mistrzów makijażu permanentnego. PMUGold Conference jest największym i najważniejszym wydarzeniem PMU w regionie pomorskim i kraju. Dewizą towarzyszącą tworzeniu tego wydarzenia była JAKOŚĆ I DBAŁOŚĆ o usługi PMU w Europie oraz upowszechnianie dobrych praktyk makijażu permanentnego na najwyższym, mistrzowskim poziomie.

Kolejna, czwarta edycja PMUGold Conference odbędzie się w dniach 5-7 maja 2022 w Hotelu Countryard Gdynia by Marriot. Wśród zaproszonych prelegentów znajdą się również najwięksi mistrzowie PMU z kraju i Europy.

 

"Niech wiedza, przyjaźń oraz mądrość, jakie popłyną od międzynarodowych mistrzów PMU podczas tej konferencji, zaowocują nową jakością Waszej pracy i mnóstwem zakochanych w Waszej pracy Klientek". 

Serdecznie zapraszam,

Iwona Donarska

Założycielka, akredytowanej przez MEN placówki – Permanent Makeup Academy Iwona Donarska, w której od 2017 prowadzi szkolenia z nowoczesnych technik pigmentacji brwi, ust i powiek. 

Mistrz makijażu permanentnego o kwalifikacji międzynarodowej KCCK na poziomie III. Jako pierwsza Polka w historii stanęła na podium podczas Międzynarodowych Mistrzostw PMU we Lwowie, zdobywając tytułu Międzynarodowego Mistrza PMU.

Prelegentka, Speakerka na międzynarodowych konferencjach pmu (Włochy, Ukraina, Rosja, Gruzja, Niemcy, Estonia, Grecja, Wietnam). Jurorka podczas Międzynarodowych Mistrzostw PMU.

Autorka wielu publikacji w czasopismach branżowych.

Ambasadorka włoskiej marki Dermatek, która na polskim rynku zadebiutowała w 2018 i od razu skradła serca wielu linergistkom. Główny trener i dystrybutor produktów do depigmentcji nieudanych makijaży permanentnych – Pigment Killer oraz IQ Remover.

Organizatorka wielu warsztatów, pokazów, szkoleń i Masterclass z międzynarodowymi Mistrzami świata pmu.

W 2018 roku postanowiła zrobić coś więcej dla polskich linergistek i linergistów. Zorganizowała PMUGOLD Conference – pierwszą Międzynarodową Konferencję PMU wraz z Międzynarodowymi Mistrzostwami PMUGOLD. Za Nami już trzy edycje tego prestiżowego wydarzenia. A przed Nami kolejna, czwarta już edycja. Tym razem w zmienionym /odświeżonym formacie.