JURY

Linergistka z siedmioletnim doświadczeniem, prawdziwą gwiazdę w świecie makijażu permanentnego! Janina Molczyk ukończyła z wyróżnieniem studia podyplomowe na kierunku „Trener Linergista” na Akademii Górnośląskiej, co potwierdza jej zaawansowaną wiedzę i umiejętności. Zdobyła tytuł „Profesional Trainer” po ukończeniu elitarnego szkolenia trenerskiego, co świadczy o jej doskonałych umiejętnościach zarówno w praktyce, jak i w przekazywaniu wiedzy innym. Osiągnięcia mistrzowskie to: - II miejsce w najwyższej kategorii „Powder Brows” podczas Międzynarodowych Mistrzostw w Bratysławie w 2023 roku. -Sędzia na mistrzostwach zarówno w Polsce, jak i za granicą, co potwierdza jej zaufanie i szacunek w świecie makijażu permanentnego. Nie tylko zdobywa nagrody, ale także dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem podczas największych wydarzeń branżowych. Wyróżniona tytułem Pro Artist

Ekspertka w dziedzinie makijażu permanentnego! Od 2016 roku Estera jest nieodłączną częścią świata beauty, jest właścicielką salonu Wizaż Studio w Ostródzie. Od 2021 roku Estera to trenerka/szkoleniowiec PMU marki Long Time Liner, dzieląc się swoim doświadczeniem z przyszłymi profesjonalistami. Jej osiągnięcia w świecie makijażu permanentnego są niezaprzeczalne! Zdobyła wiele prestiżowych tytułów, takich jak: -Tytuł Międzynarodowego Mistrza Makijażu Permanentnego w kategorii Master of Lips na Mistrzostwach PMUGold Championship 2022. -Tytuł Vicemistrza w kategorii Master of Lips na Mistrzostwach PMU Experience 2021. -Trzecie miejsce w Mistrzostwach Goochie PMU Festival 2021. -juror na wielu wydarzeniach PMU zarówno w Polsce, jak i za granicą. Jest absolwentką wielu szkoleń zarówno w Polsce, jak i za granicą, oraz regularnie uczestniczy w konferencjach PMU, stale poszerzając swoje horyzonty w tej dynamicznie rozwijającej się dziedzinie. Estera Podgórniak to prawdziwa inspiracja dla wszystkich pasjonatów makijażu permanentnego! Jesteśmy dumni,że kolejna Nasza medalistka zasiądzie jako sędzia w Naszych Mistrzostwach Pmugoldchampionship 2024.

Międzynarodowy trener, speaker i juror z dziesięcioletnim doświadczeniem w kosmetologii. Joanna już po raz drugi przyjęła Nasze zaproszenie w roli jurora Pmugoldchampionship . Joanna jest wielokrotną mistrzynią świata w makijażu permanentnym, zdobywając: -I miejsce w kategorii “Usta” na Półfinale WULOP 2022, -II miejsce w kategorii “Brwi pudrowane” na Półfinale mistrzostw świata WULOP 2021 -III miejsce w kategorii “Brwi-włos maszynowy” na tym samym Półfinale. -Vice mistrzostwo międzynarodowe w kategorii “Master of Lips” na PMUGoldChampionship 2022 -Vice mistrzostwo międzynarodowe w tej samej kategorii na PMUGoldChampionship 2020. Jest również wielokrotną mistrzynią Polski w najwyższej kategorii Grand Master. Miło nam bardzo jak znasz laureaci zdobywają sukcesy i stają w szeregach Naszych jurorów.

Jest założycielką Gronczewska Academy, najbardziej renomowanej Akademii Szkoleniowej w Toruniu, która posiada akredytację Ministerstwa Edukacji Narodowej. Milena Gronczewska jest licencjonowanym trenerem makijażu permanentnego i stylizacji oka, z bogatym doświadczeniem pedagogicznym. Przez 9 lat prowadzenia Akademii wyszkoliła kilka tysięcy uczestniczek, które obecnie odnoszą sukcesy w własnych salonach. Jest także aktywną prelegentką na konferencjach branżowych, cenioną jurorką w mistrzostwach z zakresu makijażu permanentnego i stylizacji oka, oraz autorką licznych artykułów w czasopismach branżowych. Ponadto, zdobyła tytuł Mistrzyni Makijażu Permanentnego Brwi w kategorii Expert Ombre Brows na zawodach w Gdańsku w 2021 roku oraz zajęła drugie miejsce w Półfinale Mistrzostw Świata WULOP w tym samym roku.

Laureatka zeszłorocznych mistrzostw PMUGOLD 2023 , teraz staje się sędzią, pokazując, że marzenia się spełniają. Paulina, założycielka Selenta Clinic, ekspertka w branży beauty. Zajmuje się makijażem permanentnym od 11 lat i specjalizuje się w kresce cieniowanej. Jej osiągnięcia to m.in. : -1.miejsce na PMUGOLD 2023 -2.miejsce w Mistrzostwach Polski 2021. Jest również współautorką książki oraz magazynu PMU World. Czekamy na jej spojrzenie podczas oceny uczestników!

Laureatka zeszłorocznych mistrzostw PMUGOLD 2023 , teraz staje się sędzią, pokazując, że marzenia się spełniają. Paulina, założycielka Selenta Clinic, ekspertka w branży beauty. Zajmuje się makijażem permanentnym od 11 lat i specjalizuje się w kresce cieniowanej. Jej osiągnięcia to m.in. : -1.miejsce na PMUGOLD 2023 -2.miejsce w Mistrzostwach Polski 2021. Jest również współautorką książki oraz magazynu PMU World. Czekamy na jej spojrzenie podczas oceny uczestników!

Nasza podwójna laureatka zeszłorocznych mistrzostw PMUGold. Monika to nie tylko właścicielka Centrum Usługowo-Szkoleniowego Akademia Piękna w Sanoku, ale również pasjonatka makijażu permanentnego od 2014 roku. Jej zaangażowanie i dążenie do perfekcji zaowocowało ogromną liczbą nagród: -1 miejsce w mistrzostwach Polski i międzynarodowych mistrzostwach w Birmingham. -1 miejsce w kategorii Pro Master of Hairstroke podczas PMUGOLD 2023. -1 miejsce w kategorii ProMaster of Lips podczas PMUGOLD 2024. Jest uważana trenerką pmu oraz autorką techniki “Diamond Lips”. To zaszczyt mieć tak doświadczoną i utalentowaną osobę w naszym jury!